Sponsoring Sportowy 

1/1

Pozyskiwanie sponsorów:
Skuteczne poszukiwania sponsorów, po dokładnej analizie sytuacji. Każdy klub sportowy, sportowiec czy wydarzenie sportowe poszukuje sponsorów do realizacji założonych celów. Zdarza się często, że osoby odpowiedzialne za sponsoring nie potrafią w odpowiedni sposób pokazać korzyści, jakie płyną ze sponsorowania oraz wykonać dany projekt sponsoringowy. Czasy wywieszenia banneru oraz umieszczenia loga firmy na materiałach graficznych dawno się skończyły i są niewystarczalne. Obecnie sponsoring to szeroka forma promocji firmy, która przynosi wielokrotne zwroty z inwestycji. 


Proces tworzenia ofert sponsorskich:
Oferty sponsoringowe to jeden z najważniejszych elementów prowadzonych przez nas działań. Bardzo dobrze przygotowane i spersonalizowane oferty dają większe szanse na sukces i finalizację współpracy z potencjalnym sponsorem. Długie oferty z dużą ilością tekstu, wysyłane masowo z pewnością nie przyniosą zainteresowania ze strony firm.

Co kiedy mamy już podpisaną umowę sponsorską?
Umowy sponsoringowe to w dużej mierze projekty, które mają za zadanie dotrzeć z ofertą lub produktem sponsora do jego potencjalnych klientów, którymi są kibice. Dobra realizacja umowy to szereg przemyślanych i kreatywnych działań  nadzorowanych przez cały czas jej trwania. 


Doradztwo:
Nasza wiedza o sponsoringu, ale również o marketingu sportowym poparta jest doświadczeniem i szkoleniami. Doradzamy i służymy pomocą w zakresie  sponsoringu sportowego w szczególności  klubom sportowym. 

1/1
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023