#ZapełniamyStadion. Akcja Lechii Gdańsk

W związku na fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zawieszenie rozgrywek, kluby sportowe znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Nie inaczej jest z Lechią, dlatego Klub liczy, że kibice aktywnie dołączą do akcji #ZapełniamyStadion

Każdy kibic może wykupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc na Stadionie Energa. W ten sposób wspiera klub, a jednocześnie otrzymuje voucher, który będzie mógł wymienić na bilet na dowolny mecz w tym lub przyszłym sezonie:


1. Cena każdego wirtualnego biletu to 10 zł.


2. Wirtualny bilet posiada kod voucherowy.


3. Do zakupu nie potrzeba podawać żadnych danych osobowych.


4. Kod będzie upoważniał do 100% zniżki na zakup biletu na dowolnie wybrany mecz w sezonie 2020/2021 (dotyczy trybun zwykłych) lub jeszcze w sezonie bieżącym (jeśli decyzją Ekstraklasa S.A. rozgrywki będą kontynuowane, a stadiony zostaną otwarte)


5. Zakup wirtualnego biletu możliwy jest tylko i wyłącznie w kanale internetowym oraz w aplikacji BILETY LECHIA

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023