YOON Group i Śląsk Wrocław razem w nowym sezonie

Firma YOON Group będzie oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław także w sezonie 2020/21. Na mocy nowej umowy logo polsko-koreańskiej firmy eksponowane będzie nie tylko na koszulkach I zespołu, ale pojawi się również na strojach meczowych ekstraligowej drużyny kobiet oraz rezerw WKS-u występujących w rozgrywkach II ligi.Współpraca Śląska i YOON Group rozpoczęła się w lipcu 2018 roku. Wtedy to polsko-koreańska firma specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych, została jednym z całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. W kolejnym sezonie YOON Group zwiększył swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy trafiło na rękawki koszulek piłkarzy WKS-u.


- Współpraca z YOON Group stanowi dla nas sztandarowy model rozwijania partnerstwa biznesowego. Cieszymy się, że w kolejnym sezonie również została ona poszerzona. Zaufanie takiej firmy jak YOON Group uważamy za duże osiągniecie naszego klubu – podkreśla prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski.


Aktywność sponsora wykraczała jednak zdecydowanie ponad samą ekspozycję na strojach meczowych czy w materiałach promocyjnych klubu. W lutym 2019 roku Śląsk oraz YOON Group zainicjowali unikalne wydarzenie w historii PKO Ekstraklasy. Podczas meczu Trójkolorowych z Lechią Gdańsk obchodzony był Dzień Koreański, który niósł ze sobą szereg działań podkreślających polsko-koreańską przyjaźń. Punktem kulminacyjnym obchodów był występ zawodników WKS-u w spotkaniu z Lechią w specjalnych, okolicznościowych koszulkach. Ich nazwiska na trykotach zapisane zostały bowiem w języku koreańskim.


Śląsk i YOON Group rozpoczynają właśnie trzeci rok współpracy. W nowym sezonie znów kontynuowana będzie ona jeszcze w większym zakresie niż dotychczas. Logo sponsora umieszczone zostanie nie tylko na rękawkach koszulek I zespołu, ale także drużyny kobiecej oraz rezerw występujących w II lidze.


- Prowadzimy swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, bardzo lubimy piłkę nożną, a współpraca ze Śląskiem stała się już także ważną częścią historii naszej firmy. Hasło YOON Group brzmi: "Projektujemy i budujemy Wasze marzenia". Chcielibyśmy nadal realizować je wspólnie ze Śląskiem Wrocław i życzyć drużynie powodzenia w rozpoczynającym się sezonie - mówi prezes firmy Junsik Yoon.


Źródło: Śląsk Wrocław

5 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023