X-KOM AGO rozpoczyna współpracę z Garmin

Amerykański producent odbiorników GPS oraz urządzeń wearables został oficjalnym sponsorem organizacji esportowej x-kom AGO. Garmin dostarczy technologię pomiarową dla podopiecznych Jastrzębi. Zawodnicy zostaną wyposażeni w najnowsze zegarki Garmin z serii fēnix® 6, czyli najwyższej klasy multisportowe zegarki z GPS. To niesamowite, że lider technologii pomiarowej na świecie, zdecydował się na współpracę z naszą organizacją. Produkty tworzone przez markę Garmin to najwyższa półka. Korzystają z nich najlepsi sportowcy na świecie, uprawiający sporty ekstremalne. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż zegarki, które otrzymamy posiadają funkcje, dzięki którym możemy realnie analizować parametry życiowe zawodników, które będą uwzględniane przy planowaniu optymalnego cyklu treningowego naszych zawodników. Dodatkowo sama marka jest na tyle silnie zakorzeniona w sporcie, że jest to wymarzony partner dla x-kom AGO.” – mówi Jakub Szumielewicz, prezes organizacji x-kom AGO.


Współpraca pomiędzy organizacją x-kom AGO, a marką Garmin obejmować będzie tradycyjnie szereg aktywacji na profilach społecznościowych Jastrzębi oraz ich podopiecznych, ale także zaopatrzenie ich w odpowiednie zegarki, które śledzić będa ich aktywność w czasie treningów w Warszawskim Gnieździe, wyjazdów na turnieje LANowe, a także podczas relaksu. 

Zawodnicy x-kom AGO jako pierwsi esportowcy na świecie, dołączą do elitarnego grona sportowców, korzystających z technologii Garmina. Jest to przełomowa współpraca na skalę międzynarodową.


Multisportowe smartwatche Garmin fēnix® 6, z których będą korzystać zawodnicy x-kom AGO, dostarczą zawodnikom pełen przekrój danych związanych ze zdrowiem i wydolnością. Wskaźniki, takie jak Body Battery pomagają ocenić swój rytm dobowy i zoptymalizować dzień, tak by osiągnąć maksymalną wydajność w pożądanym momencie. Esport to dyscyplina, która z każdym sezonem się profesjonalizuje i jesteśmy pewni, że w połączeniu z odpowiednim treningiem, nasze rozwiązania technologiczne pomogą zawodnikom wejść na wyższy poziom.” – mówi Jakub Szałamacha menedżer ds. marketingu Garmin Polska.

Fani esportu z całego świata zobaczą zegarki marki Garmin na nadgarstkach Jastrzębi już na koniec lutego podczas IEM w Katowicach, gdzie organizację w turnieju StarCraft 2 reprezentować będzie Mikołaj “Elazer” Ogonowski. Jedyny Polak biorący udział w zawodach. 

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023