• Sport Creative

Wybrzeże Gdańsk Handball na pomoc lokalnym biznesom! Rusza Tarcza Kryzysowa v. WG

Powoli budzimy się do życia po pandemii Koronawirusa. Chociaż sytuacja w dalszym ciągu jest niebezpieczna, to odmrażanie kolejnych dziedzin gospodarki oraz powrót do nowej rzeczywistości staje się faktem. Firmy wracają do funkcjonowania i w tym ciężkim czasie potrzebują pomocy.W myśl strategii Klubu Wybrzeże Gdańsk, zanim rozpocznie on przygotowania sportowe do sezonu PGNiG Superligi 2020/2021 chce pomóc i wspierać swoich lokalnych sponsorów i partnerów. Klub chce też pomóc firmom, które nie wspierały do tej pory piłki ręcznej a jak nigdy wcześniej potrzebują teraz reklamy i rozgłosu na temat swoich usług i produktów. Dlatego też powstał projekt Tarcza Kryzysowa Wybrzeża Gdańsk!


Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w jakiej się wszyscy znaleźliśmy nie jest łatwa. Każdy z nas odczuwa skutki pandemii Koronawirusa. Powoli widzimy jednak światło w tunelu i rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2020/2021. Jednak chcemy pomóc tym wszystkim firmom, które wracają do pracy i jak nigdy wcześniej potrzebują teraz klientów. Dlatego wykorzystując narzędzia jakie posiadamy, chcemy pomóc stanąć im na nogi, rozreklamować, a dodatkowo może zainteresować ich współpracą sponsoringową z naszym klubem w przyszłości. My nasz sezon rozpoczniemy pewnie gdzieś we wrześniu, dlatego jesteśmy gotów pomóc tym firmom teraz, a na płatność chwilę poczekać. Wierzę, że dzięki temu nawiążemy nowe relacje biznesowe i wspólnie odniesiemy sukces. - powiedział Krystian Plech, Dyrektor ds. marketingu TORUS Wybrzeże Gdańsk.0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023