Wolves podpisują kolejną umowę sponsoringową

Aktualizacja: 29 paź 2020

Klub Wolverhampton Wanderers podpisał kolejną umowę sponsoringową. Nowym sponsorem Wolves została marka antyperspirantów Sure (w Polsce znana jako Rexona). Kontrakt obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

W ramach umowy marka Sure pojawi się na strojach treningowych pierwszej drużyny i sztabu szkoleniowego. Oprócz działań promocyjnych obie strony chcę także aktywnie pracować nad aktywizacją sportową lokalnej społeczności związanej z Klubem."Cieszymy się, że możemy powitać markę Sure w naszej wilczej rodzinie. Dzięki tej umowie będziemy razem współpracować i zachęcać ludzi do aktywnego i zdrowego stylu życia"- powiedział Russell Jones, dyrektor generalny ds. Marketingu i rozwoju handlowego."Sport jest pasją wielu naszych klientów i grup docelowych. Mamy nadzieje że będziemy mogli dobrze wykorzystać to partnerstwo, które przyniesie korzyści każdej ze stron". - powiedział Alice Duffill, starszy menedżer marki Sure na Wielką Brytanię i Irlandię.

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023