Wolves i DIS Group przedłużyli współpracę na kolejny sezon

Lokalna firma z Wolverhampton- DIS Group specjalizująca się w tworzeniu grafik i druku cyfrowym przedłużyła umowę z Klubem Wolverhampton Wanderers do końca sezonu 2020/2021. Do tej pory firma DIS Group między innymi pomogła klubowi wesprzeć Wolves Foundation w promowaniu swojego ośrodka w Aldersley oraz przygotowywała branding na mecze Ligi Europy.


źródło: DIS Gropu

Russell Jones, dyrektor generalny Wolves ds. Marketingu i rozwoju handlowego, powiedział: „Jesteśmy mocno zaangażowani we współpracę z lokalnymi firmami, aby napędzać gospodarkę Wolverhampton. Cieszymy się, że możemy odnowić naszą współpracę z DIS w dziedzinie druku. i przygotowania materiałów graficznych. DIS Group podziela nasz ambitny sposób myślenia i wielokrotnie udowadniał nam, że może sprostać wymaganiom naszej dynamicznej działalności, a nawet je przekroczyć. Zapewniają nam wyjątkową jakość i doskonałą obsługę”.


Dave Purcell, dyrektor DIS Group, dodał: "Uważamy, że w tych bardzo trudnych i dziwnych czasach potrzeba silnych partnerstw handlowych jest niezbędna, dlatego nasze stałe relacje z "Wilkami" są dla nas niezwykle cenne. Partnerstwo z Klubem to dla nas bardzo ważne ogniwo w działalności jaką prowadzimy. Zawsze staramy się dążyć do doskonałości na każdym poziomie.


Źródło: Wolverhampton Wanderers

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023