• Sport Creative

Wolverhampton usuwa wilka ze swojego Logo

Aktualizacja: mar 5

Angielski Klub Wolverhampton Wanderers z okazji przypadającego na 3 marca Dzień Dzikiej Przyrody usunął ze swojego Logo symbol wilka. Jednocześnie Klub wsparł akcję #ProtectThePack organizowaną przez World Wildlife Fund (WWF).

W ramach wspomnianej wcześniej kampanii, WWF próbuje pozyskać środki na ochronę wilka meksykańskiego czyli gatunku zagrożonego wyginięciem. W dniu 3 marca we wszystkich mediach społecznościowych Klubu zobaczymy Logo bez charakterystycznego znaku wilka. Widoczny pozostanie tylko złoty kolor zamknięty w sześciokącie.


„Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ochronę naszego środowiska, a w imieniu Wolverhampton Wanderers chcę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania nowej współpracy z WWF Meksyk, dzięki której możemy być częścią bardzo ważnego projektu" - powiedział Russell Jones, Dyrektor ds. Marketingu Wolves0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023