WMZPN Online Cup

Ciekawa inicjatywa została stworzona przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, który stworzył WMZPN ONLINE CUP. W turnieju w grę FIFA 20 weźmie udział 422 graczy. Wojewódzkiemu związkowi udało się zaangażować w akcję także swoich partnerów.Zostańcie w domu, ale nie zapominajcie o piłce nożnej i weźcie udział w pierwszym internetowym Wojewódzkim Turnieju FIFA 20! JEDEN TURNIEJ, TRZY PLATFORMY, TRZECH MISTRZÓW!


JEDEN TURNIEJ

Zostań mistrzem województwa warmińsko-mazurskiego bez wychodzenia z domu! Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej we współpracy z AstroBoyz prezentuje pierwszy taki turniej w regionie.


TRZY PLATFORMY

Nieistotne na czym grasz – wybierz w formularzu swoją platformę i stań do walki z innymi graczami PC, Play Station lub Xbox!

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023