Wisła Płock i Budmat doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy sponsoringowej

Wisła Płock i Budmat doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy sponsoringowej, która będzie obowiązywała przynajmniej na czas rozgrywek 2020/2021. Firma, będąca z Klubem od powrotu do ekstraklasy, zdecydowała się na zwiększenie swojego wsparcia finansowego i powrót na koszulki meczowe Nafciarzy!

- Po dwóch sezonach przerwy postanowiliśmy wrócić na koszulki piłkarskiej Wisły Płock. Spodobała nam się wizja rozwoju klubu, którego częścią chcemy pozostać. Cieszymy się, że jako sponsor główny będziemy mogli nadal wspierać lokalny klub. W najbliższych rozgrywkach w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ponieważ wsparcie zwiększyliśmy ponad dwukrotnie - powiedział Paweł Borawski, Z-ca Zarządzającego Dyrektora Handlowego firmy Budmat.


Sezon 2020/2021 będzie piątym z rzędu, w którym płocka firma wesprze Wisłę, jako sponsor główny. Logo Budmat wciąż będzie obecne i eksponowane na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku i materiałach promocyjnych klubu, a dodatkowo po dwuletniej przerwie, ponownie zagości na strojach meczowych Nafciarzy. Tym razem pojawi się jednak nie na froncie koszulki, a na tylnej części każdego z trykotów.


- Jesteśmy dumni, że Budmat zdecydował się nie tylko przedłużyć dotychczasową umowę sponsoringową, ale też jeszcze bardziej pomóc nam w tych trudnych czasach. Nasza współpraca trwa już od ponad czterech lat, dlatego też właściwie od razu doszliśmy do porozumienia i jesteśmy za to niezwykle wdzięczni. Tak jak to miało miejsce w latach 2016-2018 logo płockiej firmy ponownie zagości na koszulkach meczowych Wisły Płock i trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie - powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.


Źródło: Wisła Płock

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023