• Sport Creative

Wisła Biznes- nowa koncepcja Programu Partnerskiego

Luty 2020 roku to zapowiedź nowości dla partnerów Wisły Kraków. Chcąc jeszcze lepiej zintegrować środowisko biznesowe skupione wokół Klubu, powołaliśmy do życia Wisłę Biznes. Tworzy ją elitarne grono przedsiębiorców, których łączy wspólna pasja i podobne cele. W skład Programu Partnerskiego wchodzą wszyscy obecni Sponsorzy, Partnerzy i dotychczasowi Członkowie Klubu Biznesu 1906. Poprzez wspólne działania chcemy tworzyć innowacyjne projekty marketingowe i kreować nowe możliwości biznesowe.Część wzorców przy tworzeniu nowej koncepcji zaczerpnęliśmy z działalności Klubu Biznesu 1906, który powstał w 2017 roku i skupiał firmy zainteresowane formą współpracy zorientowaną głównie na pozyskiwanie nowych kontaktów, integrację biznesową oraz zwiększanie sprzedaży swoich produktów i usług. Zależało nam jednak na tym, aby umożliwić skuteczniejszą komunikację i aktywną integrację pomiędzy wszystkimi Partnerami.


Każdy członek Wisły Biznes jest posiadaczem jednego z pięciu pakietów, w zależności od stopnia zaangażowania: Sponsor, Partner Elite, Partner, Gold i Pro. Dotychczasowi Członkowie Klubu Biznesu 1906 są w obecnej formule posiadaczami pakietu Gold. Ciekawą opcją jest możliwość przynależenia do Wisły Biznes nie tylko firm, ale i osób fizycznych, które są zaangażowane we współpracę z Klubem. Z myślą o tej grupie stworzyliśmy pakiet Pro.


Narzędziami służącymi realizacji celów Wisły Biznes są przede wszystkim cykliczne spotkania zamknięte dla Członków organizowane w formie konferencji, podczas których otrzymują dostęp do informacji, szansę na wymianę pomysłów i prezentację swojej firmy. Spotykamy się również w Strefie VIP podczas meczów domowych Wisły Kraków, na które Członkowie mogą zapraszać swoich kontrahentów i wspólnie śledzić piłkarskie zmagania drużyny Białej Gwiazdy! Ponadto organizujemy spotkania i imprezy integracyjne, które pozwalają bardziej poznać się członkom z tej mniej formalnej strony. Dodatkowo członkowie programu partnerskiego mają prawo uczestniczyć we wszystkich otwartych spotkaniach networkingowych, na których pojawiają się nowe firmy zainteresowane przyłączeniem się do grona Wisły Biznes. Członkom udostępniamy także dedykowaną aplikację, która pozwoli na bieżąco podążać za ważnymi informacjami oraz ułatwi komunikację z pozostałymi Partnerami.

0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023