#WięcejNiżMecz w TS Podbeskidzie

Aktualizacja: 26 paź 2020

Świat sportu, podobnie jak wiele innych dziedzin, stanął w miejscu w związku z zagrożeniem epidemicznym. Jeżeli obecna sytuacja będzie się przedłużać to stanowi ona niebezpieczeństwo dla poprawnego funkcjonowania klubów sportowych, które nie mogą realizować swoich podstawowych celów - organizować widowisk i rywalizować na boiskach.

W tym trudnym czasie, Klub otrzymał wiele słów wsparcia i deklaracji ze strony kibiców Podbeskidzia o gotowości pomocy. W odpowiedzi na to powstała akcja #WięcejNiżMecz!


TS Podbeskidzie daje możliwość wsparcia Klubu poprzez zakup wirtualnego pamiątkowego biletu na odwołany mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie. Bilety dostępne są wyłącznie poprzez sprzedaż online, w trzech wersjach normalny, VIP Silver oraz VIP Gold (posiadacze tej kategorii dodatkowo otrzymają upominek z autografami zawodników - do odbioru po ustaniu zagrożenia epidemicznego). Sprzedaż potrwa do soboty 21.03 do godz. 18:00.

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023