Weron zagra razem z Motorem

Nowym Partnerem Klubu Motor Lublin została firma WERON, specjalizująca się w zakresie medycyny sportowej. Firma od lat dostarcza profesjonalne systemy do regeneracji, medykamenty i suplementację do wielu federacji, klubów i sportowców w całej Polsce.Nowy Partner Klubu od ponad 15 lat specjalizuje się w dystrybucji najlepszych medykamentów, preparatów do masażu, urządzeń do regeneracji oraz suplementacji dla wielu polskich federacji i klubów sportowych.


- Cieszymy się, że kolejna uznana marka w świecie sportu dołączyła do grona partnerów Motoru, a nasz sztab medyczny będzie mógł dbać o zawodników dzięki produktom od firmy Weron – mówi Marta Daniewska, prezes zarządu naszego klubu.


- Fundamenty, które przesądziły o nawiązaniu partnerskiej współpracy z Motorem Lublin to nowoczesny model zarządzania, wizja rozwoju klubu i jego akademii oraz zaangażowanie się w strefę odnowy i regeneracji dla piłkarzy – przyznaje Bartosz Weron, właściciel firmy Weron. – W Lublinie działają prężnie rozwijające się naukowe ośrodki medyczne, na czele z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 1, którego klinice chirurgii naczyń zawdzięczam wiele, zarówno pod względem osobistego rozwoju, jak i marki Weron. Po przedstawieniu przez panią prezes Martę Daniewską skali projektu, jakim jest Motor, nie wahałem się, by rozpocząć jego wsparcie. Dostarczymy klubowi rozwiązania z zakresu regeneracji na miarę Paris Saint-Germain, Manchesteru City, czy Realu Madryt, ponieważ wiemy, że to w obecnych czasach kluczowy aspekt piłkarskiego przygotowania. Czujemy się liderem w tej kwestii i podążamy dalej obraną strategią, wspierając na kolejne lata Motor Lublin – dodaje.


Źródło: Informacja prasowa

8 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023