Vivo oficjalnym partnerem UEFA EURO

Aktualizacja: 21 paź 2020

Chiński producent smartfonów firma vivo ogłosiła podpisanie czteroletniej umowy z UEFA na mocy, której została oficjalnym partnerem UEFA EURO 2020 i UEFA EURO 2024.

źródło: uefa.com

Guy-Laurent Epstein , dyrektor marketingu UEFA, powiedział: „Cieszymy się, że naszym nowym partnerem została firma vivo. Turnieje UEFA EURO śledzą miliony fanów piłki nożnej na całym świecie. Vivo to nowa i nowoczesna marka smartfonów. Szczerze doceniamy jej zaangażowanie w doskonałość i pełne poświęcenie, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze rozwiązania. Z pomocą firmy vivo z niecierpliwością czekamy na nawiązanie nowych kontaktów z fanami piłki nożnej na całym świecie".


Informacja o rozpoczęciu współpracy z UEFA jest też ciekawa pod względem nowych klientów jakich firma może pozyskać na europejskim rynku w tym w Polsce. Smartfony tej firmy od 20 października są oficjalnie dostępne w sprzedaży na sześciu rynkach europejskich w tym w Polsce.


„Bardzo się cieszymy, że wchodzimy do Europy, możemy oficjalnie się przedstawić i wprowadzić naszą pierwszą linię produktów na rynki europejskie. Bieżący rok był bardzo trudny dla wszystkich - ludzi i firm na całym świecie, wiele zdążyło się zmienić. Nie zmieniło się jednak nasze zaangażowanie na rzecz potrzeb użytkowników i firm w Europie, bowiem niezmiennie kierujemy się i nadal będziemy się kierować naszą filozofią Benfen” - powiedział Denny Deng, wiceprezes vivo i prezes europejskiego oddziału firmy.


Firma vivo dołącza do Alipay, Booking.com, Coca Cola, FedEx, Heineken, Hisense, Socar, Takeaway.com i Volkswagena, którzy są partnerami UEFA EURO.


Źródło: UEFA, vivo Polska

5 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023