• Sport Creative

Visa zostaje przy sportowcach

Gigant usług płatniczych firma Visa będzie nadal sponsorować swoją grupę sportowców olimpijskich i paraolimpijskich.


Po decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) o przesunięciu terminów Igrzysk na przyszły rok w następstwie pandemii koronawirusa, pojawiły się obawy, czy Visa będzie nadal wspierać sportowców.


Ostatecznie program Visa Team, w którym bierze udział 96 sportowców z 27 rożnych dyscyplin sportowych będzie kontynuowany. Firma skontaktowała się ze sportowcami już 27 marca i przekazała im możliwość przedłużenia warunków umów sponsoringowych.


„Zdecydowaliśmy się stanąć ramię w ramię z naszymi sportowcami z Team Visa i zaoferować im kontynuacje współpracy sponsoringowej do 2021 roku". - powiedział Chris Curtin, Visa’s chief brand and innovation marketing officer w wywiadzie dla Associated Press.

0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023