Ustronianka pozostaje sponsorem TS Podbeskidzie

Aktualizacja: 26 paź 2020

Producent wody mineralnej Ustronianka podpisując nową dwuletnią umowę pozostaje sponsorem beniaminka Ekstraklasy, Klubu TS Podbeskidzie.Ustronianka do grona sponsorów klubu dołączyła przed rokiem, obie strony nie miały jednak wątpliwości, że warto tę współpracę rozwijać:


- Byłem przekonany już przed rokiem, że jeśli Ustronianka rozpocznie z nami współpracę, to będzie to partnerstwo na lata. Tak też się stało i jestem z tego powodu zadowolony, podobnie jak ze współpracy przez miniony rok. To po prostu firma, która nam bardzo odpowiada: z regionu, a przy tym jest uznaną marką. Dziękuję Prezesowi Bożkowi oraz całemu zarządowi Ustronianki i cieszę się, że nadal gramy w jednej drużynie – powiedział prezes Bogdan Kłys.


Podczas podpisania umowy Ustroniankę reprezentowali prezes Michał Bożek, wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny oraz dyrektor Robert Paczesny.- Wspieranie sportu i kultury od lat jest dla nas istotnym elementem działalności. Nie od dziś intensywnie współpracujemy m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Polskim Związkiem Narciarskim, ale także angażujemy się w szereg inicjatyw kulturalnych, również w Bielsku-Białej. Jesteśmy dumni, że dziś finalizujemy umowę zwiększającą nasze wsparcie dla najlepszego klubu w regionie. Mamy nadzieję, że i w tym sezonie nasza współpraca przyniesie kolejne sportowe sukcesy! – powiedziała wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny.


Źródło: TS Podbeskidzie

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023