UFC rozpoczyna współpracę z TikTok

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o rozpoczęciu współpracy UEFA z TikTok . UFC staje się tym czasem kolejną organizacją sportową, która rozpoczyna kooperację z tą społecznością platformą. W ramach porozumienia planowane jest wiele inicjatyw, w tym cotygodniowe specjalne transmisje, materiały z ważenia zawodników, konferencji prasowych i inne wideo pokazujące świat UFC zza kulis.UFC we współpracy z TikTok uruchomi specjalny dedykowany zespół, który będzie tworzył materiały na profil @UFC. Organizacja chce dzięki temu rozwijać swoją globalną społeczność.


-Jesteśmy zachwyceni, że możemy pogłębić naszą współpracę z UFC i razem stworzyć content pełen ekskluzywnych treści. Wszystko to dla społeczności TikTok na całym świecie. - powiedział Harish Sarma, Global Strategic Partnerships Director na Amerykę i Oceanie w TikTok.


-Obecnie bardziej niż kiedykolwiek fani sportu pragną w sposób cyfrowy doświadczać emocji sportowych. Dzięki naszej współpracy z TikTok będziemy mogli dostarczyć im ekscytujące doświadczenia zarówno z samego octagonu jak i jego zaplecza. - powiedział David Show, Wiceprezes UFC .

141 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023