UEFA na dzisiaj nie zmienia nic

W ostaniem czasie w mediach także tych polskich pojawiła się informacja, że UEFA zamierza przenieść turniej EURO 2020 do jednego kraju. Podana została nawet konkretna lokalizacja, którą miałaby być Rosja. Organ zarządzający europejską piłką zaprzeczył tym doniesieniom.UEFA w przekazanym agencji prasowej PA oświadczeniu podkreślił, że obecnie zamierza zorganizować turniej w pierwotnym formacie. Dodając, że jest w stałym kontakcie ze wszystkim miastami- gospodarzami i cały czas monitoruje sytuację związaną z pandemią COVID-19.


"Bierzemy pod uwagę niepewność związaną z COVID-19 i na rozprzestrzenianie się tego wirusa. UEFA oraz Lokalne Komitety Organizacyjne nie mają jednak na to bezpośredniego wpływu i obecnie jest za wcześnie aby stwierdzić czy mecze zaplanowane na czerwiec i lipiec przyszłego roku miałby się nie odbyć. Nasze wysiłki koncentrują się obecnie na planowaniu turnieju we wszystkich 12 miastach, które zostały wybrane zostały jako gospodarze".


UEFA EURO 2020 ma zostać rozegrane w następujących miastach: Amsterdam, Baku, Bilbao, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Dublin, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym i Petersburg.

5 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023