Toyota będzie dalej wspierać sportowców

Według Sports Business Journal (SBJ) japoński producent samochodów- Toyota będzie nadal wspierać sportowców w ramach indywidualnych umów sponsorskich.Przełożenie Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich na przyszły rok niosło za sobą obawę, że o zakończenie finansowania sportowców przygotowujących się do tej imprezy. Pierwszy sygnał odmiennego podejścia dała firma Visa, która ogłosiła, że w dalszym ciągu będzie wspierać swoich sportowców w programie "Team Visa". Czytaj więcej. Obecnie taki sam krok podjęła firma Toyota, która wspiera około 243 sportowców w 43 krajach.


Toyota jest jednym z głównych partnerów MKOL i nie zamierza rezygnować z dziewięcioletniej umowy z MKOL, której wartość wycenia się na 835 milionów dolarów.

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023