Tour de France na przełomie sierpnia i września

W poniedziałek Prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił, że w wyniku pandemii COVID-19 wydarzenia z udziałem dużej liczby publiczności zostają zakazane do połowy lipca. Organizatorzy Tour de France oraz Union Cycliste Internationale (UCI) w wyniku tych decyzji postanowili przełożyć tegoroczną "wielką pętle" na czas od 29 sierpnia do 20 września 2020 r.


Wyścig kolarski początkowo miał się odbyć od 27 czerwca do 19 lipca.Zmieniony termin nie wpływa na trasą i będzie ona przebiegać od Nicei do Paryża. Organizatorzy przez ostatnie tygodnie utrzymywali stały kontakt z zawodnikami, szefami drużyn i współorganizatorami z poszczególnych miast przez, które przejeżdża wyścig i osiągnęli porozumienie co do nowego terminu. Prowadzone rozmowy przez cały czas miały poparcie UCI.

20 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023