Therabody nowym partnerem Manchesteru City

Therabody®, firma zajmująca się rozwojem technologii odnowy biologicznej ogłosiła nowe partnerstwo z Klubami: Manchester City, Melbourne City, Sichuan Jiuniu FC i Mumbai City.Współpraca pomiędzy dwoma podmiotami ma dzięki wykorzystaniu nowych technologii zmniejszyć ryzyko odniesienia kontuzji i zoptymalizować powrót do zdrowia piłkarzy.


- Jesteśmy zachwyceni, że możemy dołączyć do grona partnerów Klubów: Manchester City, Melbourne City, Sichuan Jiuniu FC i Mumbai City. Razem będziemy dążyć do poprawy ogólnego stanu zdrowia zawodników. Edukowanie ludzi na tematy związane z dbaniem o swoje ciało, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej jest podstawą misji Therabody i napędza nas do kolejnych innowacji. - powiedział dr Jason Wersland, Założyciel Therabody.


James Baldwin, szef działu fizjoterapii w Manchester City dodaje - Z przyjemnością witamy Therabody jako naszego nowego partnera. Wspieranie naszych graczy i pomoc im w osiągnięciu ich najwyższego potencjału ma dla nas kluczowe znaczenie. Nieustanie staramy się dbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszych zawodników. Wierzymy, że współpraca z firmą Therabody pozwoli nam na jeszcze lepszą realizację naszych zadań.

120 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023