The Football Association z nową strategią

The Football Association opublikowała nowy dokument dotyczący strategii i rozwoju piłki nożnej w Anglii do 2024 r. Główne jego założenie to osiągniecie międzynarodowych sukcesów wszystkich reprezentacji oraz zainspirowanie milionów dzieci grą w piłkę nożną.
The FA uważa, że ta nowa strategia opiera się na sześciu celach nazwanych "game- changer". Obejmą one między innymi transformacje platform cyfrowych, które mają jeszcze bardziej skupić się na promocji piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych ale także swoim zakresem obejmować ma osoby w starszym wieku. W ramach tego nowego projektu planowana jest budowa lub modernizacja ponad 5000 boisk w całym kraju.


"Piłka nożna w Anglii musi być grą, która daje możliwość rozwoju każdej dziewczynie i każdemu chłopcu pasjonującemu się tą dyscypliną sportu. Dostęp do niej musi być możliwy w każdej miejscowości. Dlatego mocny nacisk chcemy położyć na budowę i modernizację obiektów piłkarskich. Proces szkoleniowy i edukacyjny będzie także oparty na najnowszych narzędziach cyfrowych, które w założeniu będę łatwo obsługiwane nawet z poziomu telefonu". - powiedział Mark Bullingham, dyrektor generalny FA.


"Ważnym elementem nowej strategii będzie także różnorodność etnograficzna i walka z dyskryminacją. Każda osoba bez względu na na narodowość i orientację seksualną ma się czuć mile widziana na naszych boiskach" - dodaje Mark Bullingham


Więcej o całym projekcie (ANG)


8 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023