The Famous Grouse zwiększa swoje zaangażowanie w rugby

Marka whisky The Famous Grouse podpisała trzy nowe umowy sponsorskie mające być częścią promocji kampanii „The Spirit of Rugby”. W ten sposób marka zdecydowanie wzmocniła swoją obecność w świecie Rugby.Marka The Famous Grouse zostanie oficjalnym partnerem Premiership Rugby, oficjalnym sponsorem touru British and Irish Lions 2021 jaki zaplanowany został w Republice Południowej Afryki oraz sponsorem drużyny Glasgow Warriors z którą marka związana jest już od 10 lat.


Mark Brittain, CCO Premiership Rugby, powiedział - "Cieszymy się, że The Famous Grouse zdecydował się zaangażować w Premiership Rugby. Podpisanie tej umowy świadczy o naszym pozytywnym rozwoju i zwiększającym się poziomem rozgrywek rugby w Wielkiej Brytanii".


„Cieszymy się, że zawarliśmy partnerstwo z The Famous Grouse przed naszą przyszłoroczną trasą do RPA” - powiedział Ben Calveley, dyrektor zarządzający British & Irish Lions. Jest to marka znana z innowacyjnego i angażującego podejścia do sponsoringu i już teraz nie możemy się doczekać współpracy nad stworzeniem fantastycznego projektu”. - dodaje.


Nathan Bombrys, dyrektor zarządzający Glasgow Warriors, powiedział - „Z niecierpliwością czekamy na świętowanie naszego 10-lecia współpracy ze szkocką marką whisky. The Famous Grouse stał się integralną częścią dnia meczowego w Glasgow, a ich wyjątkowe wsparcie pomogło ukształtować historię naszego klubu w ciągu ostatniej dekady ”.


Omawiając wszystkie trzy umowy, dyrektor zarządzający Famous Grouse Global, Aristotelis Baroutsis, powiedział- „The Famous Grouse inwestuje w rugby od ponad 30 lat i jesteśmy bardzo dumni, że potwierdziliśmy nasze zaangażowanie w tą wspaniałą grę uzgadniając te trzy ekscytujące nowe partnerstwa zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i klubowym. Wszystko to aby jeszcze bardziej promować naszą kampanię pod nazwą "The Spirit of Rugby".

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023