Technologiczna współpraca na najwyższym poziomie!

Sport to ogromny wysiłek zarówno fizyczny dla sportowców jak technologiczny dla sprzętu. Wiedzą o tym największe teamy na świecie. W dzisiejszych czasach aby osiągać najwyższe wyniki trzeba dysponować ogromnym zapleczem technologicznym. Często litry wylanego potu wspomagane są godzinami przepracowanymi przez naukowców w celu poprawy wyników oraz osiągów.Przysłowiowy "wyścig zbrojeń" znany z czasów Zimnej Wojny ma obecnie miejsce także w sporcie wiedzą o tym dobrze trzy sportowe zespoły, które podpisały nowe porozumienie. Spółka AMG Petronas Motosport zarządzająca zespołem Formuły 1- Mercedes AMG, który posiada w swoim dorobku sześć tytułów Mistrza Świata F1 a także sześciokrotny zwycięzca klasyfikacji konstruktorów kolarski team, INEOS Team, który ma siedem wygranych w Tour de France oraz żeglarski INEOS TEAM UK będący mocnym pretendentem do wygrania 36. Pucharu Ameryki połączyły siły! Współpraca będzie polegała na maksymalnym wykorzystaniu zaplecza naukowego i technicznego każdego z tych zespołów. Odpowiednie dostosowanie rozwiązań technologicznych we wszystkich aspektach od wydajności po aerodynamikę od symulacji do projektowania i inżynierii precyzyjnej to główne założenia porozumienia.


„Wykorzystanie niezrównanej wiedzy i sukcesu zespołu Formuły 1 w taki sposób aby wesprzeć nasze ambicje sportowe w żeglarstwie i kolarstwie, jest dla nas ekscytującą propozycją”. Sir Jim Ratcliffe, założyciel i prezes, INEOS14 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023