"Tak hartuje się Stal”. Serial Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów


"Tak hartuje się Stal" to serial dokumentalny o sporcie. Mini seria pokazuje wydarzenia wokół rzeszowskiego klubu piłkarskiego Stal Rzeszów i jego największej ambicji, jaką jest budowa akademii piłkarskiej na miarę futbolowej Europy.



W pierwszej serii na tle zespołu Stali Rzeszów U-17, który walczy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów, widz zapraszany jest za kulisy codziennej pracy w klubie. Na własne oczy może być świadkiem odpraw sztabowych, spotkań na szczeblu dyrektorskim czy odpraw z zespołem przed kluczowymi meczami.


„Wartość naszego serialu leży w ludziach - ambitnych i zjednoczonych w drodze do celu. To z nimi może utożsamiać się każda głodna sukcesu osoba, która nie podąża wydeptanymi ścieżkami, ale chce od życia chce czegoś więcej. Stal Rzeszów, dzięki właśnie takim ludziom, to Klub wyróżniający się na piłkarskiej mapie Polski, choć wszyscy mamy świadomość, że jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Mówiąc o drodze - Stal jest jak odkrywca, głodny przygody podróżnik, który z uniesioną głową i błyskiem w oku świadomie dąży do celu. Nie jest bez wad, popełnia błędy, ale ma wystarczająco pokory, by zrealizować swoje plany. To właśnie pokazujemy w serialu „Tak hartuje się Stal” i do tej wspólnej podróży zapraszamy. Kibicując Stali stajesz się jej częścią” - powiedział Tomasz Flakowski, Brand & Communication Manager Stali Rzeszów.

Premiera zaplanowana została na piątek 5 marca 2021 r. o godz. 18:00. Wszystkie odcinki ukażą się tego samego dnia na oficjalnym kanale YouTube Stali Rzeszów.


Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023