Supra Brokers SA partnerem Polskiego Związku Tenisowego

Polski Związek Tenisowy poszerzył swoje partnerskie portfolio. Sponsorem Polskiego Związku Tenisowego została firma z branży ubezpieczeniowej - Supra Brokers SA z Wrocławia, która stała się obok Partnera Strategicznego - Grupy LOTOS SA, jednym z głównych mecenasów polskiego tenisa. Umowa została podpisana w siedzibie PZT w dn. 25 maja 2020 roku.

Supra Brokers S.A. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w ubezpieczeniowej obsłudze brokerskiej ponad 1000 podmiotów. Jest realnym risk managerem, który obsługuje podmioty publiczne tj. samorządy, szpitale, spółki komunalne, a także sektor prywatny oraz związki sportowe, kluby sportowe. W swojej działalności koncentruje się na kompleksowej obsłudze całej sfery ubezpieczeniowej oferując naszym klientom, analizę ryzyka ubezpieczeniowego, obsługę szkód od zgłoszenia do otrzymania przez klientów odszkodowania, obsługę umów ubezpieczenia, doprowadzenie do zawarcia umów ubezpieczenia na wszystkie rodzaje ubezpieczeń, w tym specjalistyczne programy ubezpieczeniowe dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Realizuje dla swoich klientów programy ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, komunikacyjne, ubezpieczenia życiowe, zdrowotne, a także kompleksowy program ubezpieczeń dzieci i młodzieży w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków dla sektora samorządowego i nie tylko. – powiedział Prezes Zarządu Marcin Foryś Jesteśmy dumni z tego, że Supra Brokers SA dołącza do grona naszych partnerów. To ważny krok w rozwoju dla obu podmiotów. Dzięki ścisłej współpracy Polskiego Związku Tenisowego z Ministerstwem Sportu Tenis PZT pozostaje jednym z liderów procesu odmrażania sportu w Polsce. Przed nami ważny moment! Już 17 czerwca w Gdańsku rozpocznie się druga edycja LOTOS PZT Polish Tour. Cykl został objęty Patronatem Honorowym Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk. W odpowiedzi na obowiązujące przepisy, w cyklu będą rywalizować jedynie polscy tenisiści ​ – powiedział prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński.


Tegoroczny LOTOS PZT Polish Tour będzie doskonałą okazją nie tylko do walki o premie finansowe, ale i co najważniejsze – o punkty. Szczególnie nie możemy się doczekać lipcowych Mistrzostw Polski w Bytomiu, w których na uczestników czekać będzie rekordowa pula nagród w wysokości 200 tysięcy złotych. Zagra w nich krajowa czołówka ​ – dodał Mirosław Skrzypczyński.


Źródło: Polski Związek Tenisowy

16 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023