Super Bowl 2021 bez reklamy marki Budweiser

Aktualizacja: 3 dni temu

Po raz pierwszy od 37 lat marka Budweiser, znana z jednych lepszych materiałów wideo związanych z najważniejszym meczem sezonu w NFL, nie wyemituje swojej reklamy. Firma przeznaczy za to więcej środków na promocję i wsparcie świadomości związanej ze szczepieniami przeciw COVID-19.Marka Budweiser w związku z tym postanowiła wypuścić materiał pod nazwą "Bigger Picture" w którym chce uhonorować zwykłych ludzi zmagających się z pandemią i dokonujących niezwykłych, pozytywnych i często zabawnych rzeczy. Firma chce także pokazać jak ważne dla całego społeczeństwa są szczepienia przeciw koronawirusowi.


- Decyzja o braku szerokiej reklamy związanej z tegorocznym Super Bowl pozwoli nam zrobić coś dobrego dla całego społeczeństwa. Dzięki większej ilości środków, współpracy z naszymi partnerami Ad Council i COVID Collaborative będziemy mogli przekonać wielu ludzi jak ważna dla nas wszystkich jest walka z pandemią i jak bardzo może pomóc w tym proces szczepień". - powiedział Marcel Marcondes US Chief Marketing Officer w firmie Anheuser-Busch (należy do niej marka Budweiser).

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023