Standard Chartered z Liverpool FC już od 10 lat!

Standard Chartered Bank świętuje swoje dziesięciolecie współpracy z angielskim Klubem Liverpoolu FC. Firma w swoim bardzo emocjonalnym spocie reklamowym odnosi się do ostatnich lat, wzlotów i upadków.

W materiale pojawia się hymn klubu „Never Never Walk Alone”, który jest hołdem dla wszystkich kibiców Liverpoolu. Firma podkreśla, że to właśnie oni najbardziej przeżywali słabe momenty i bolesne porażki a także wzloty od czasu przejęcia Klubu przez Jurgena Kloppa w 2015 roku. Od tego czasu drużyna zdobyła trofeum Ligi Mistrzów UEFA. Obecnie Liverpool ma szansę po raz pierwszy od 31 lat wygrać rozgrywki Premier League.Firma Standard Chartered uruchomienia już wcześniej bardzo ciekawą kampanie pod nazwą "Stand Red" opartą na technologii AI. Celem jej było "ożywienie" legendarnego szkoleniowca Klubu Boba Paisleya! Trener ten zdobył z drużyną Liverpoolu 20 tytułów. Firma oraz szereg specjalistów we współpracy z Klubem i rodziną byłego szkoleniowca pracowała nad modulacją głosu, sylwetką oraz rysami twarzy. Efektam działań jest kilka, krótkich filmów, które Standard Chartered co jakiś czas wypuszcza w swoich mediach społecznościowych.

33 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023