Stal Rzeszów z wirtualnym biletem

Występujący w 2 lidzie Klub z Podkarpacia wprowadził do swojej oferty wirtualny bilet rozpoczynając akcję #WspieramStal.


W zaistniałej sytuacji, związanej z wszechobecną pandemią koronawirusa Klub został odcięty od wielkich emocji, jakie daje wspólne przeżywane spotkań drużyny, utracił też możliwość przychodu z dnia meczowego. Zdaniem Stali Rzeszów w ciężkich chwilach rodzina trzyma się blisko i w odpowiedzi na liczne zapytania swoich kibiców rusza z akcją #WspieramStal.


"Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych kibiców, którzy przesłali nam wiele zapytań o to, jak mogą w tej sytuacji pomóc Klubowi". - powiedział Tomasz Flakowski Brand & Communication Manager w Stal Rzeszów


Kibic Stali Rzeszów może nabyć wirtualny bilet pamiątkowy na mecz Stal Rzeszów vs Widzew Łódź, który miał się odbyć 22 marca 2020 roku. Ten bilet to cegiełka, która nie uprawnia do wejścia na wydarzenie ani nie podlega wymianie, ale stanowi duże wsparcie dla Klubu w tym trudnym czasie oraz ma wartość symboliczną i kolekcjonerską.


Wirtualne bilety pamiątkowe można nabyć w trzech różnych wariantach:

Normalny – 15 PLN

Bilet + wsparcie dla Akademii – 25 PLN

VIP – 100 PLN


Link do sprzedaży biletów

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023