Stal Rzeszów S.A. powołała do życia Fundację Stali Rzeszów

Stal Rzeszów to klub, który w swoich działaniach koncentruje się nie tylko na odnoszeniu sukcesów sportowych. To klub, który przede wszystkim stanowi nierozerwalny element historii Rzeszowa i jest bardzo zżyty ze swoją społecznością, a mając na sercu jej dobro, właśnie powołał do życia Fundację Stali Rzeszów.

Stal już wcześniej, również we współpracy ze sponsorami klubu, a także kibicami i zawodnikami, organizowała lub brała udział w ogromnej ilości wydarzeń i akcji mających na celu wsparcie potrzebujących osób, instytucji i środowisk. Teraz, dzięki powołaniu własnej fundacji ta pomoc będzie mogła zostać zintensyfikowana i przyjmie ramy długofalowych projektów.


"Stal Rzeszów, mając pełną świadomość wagi wpływu swoich działań na społeczność, która ją tworzy, ale też otoczenie, w którym nasz klub funkcjonuje, poprzez: działalność społecznie użyteczną, szczególnie na rzecz dzieci i młodzieży, wspieranie właściwego ich rozwoju - w oparciu o pozytywne wartości - czy też prowadzenie działalności charytatywnej w zakresie poprawy warunków oraz jakości życia osób znajdujących się w trudnej sytuacji, będzie realizowała realizowała swoją misję, misję klubu społecznie odpowiedzialnego, otwartego, inspirującego i opiekuńczego - powiedział Tomasz Flakowski, dyrektor Fundacji Stali Rzeszów - "Dobrze wiemy, że Stal w Rzeszowie i w całym regionie ma stale powiększające się grono oddanych sympatyków i przyjaciół, którzy są z naszym klubem na dobre i na złe. Wiemy i rozumiemy, że wiele z tych osób boryka się z licznymi problemami, zarówno tymi natury zdrowotnej, jak i materialnej. Chcemy, by nasi fani czuli, że także Stal jest z nimi i razem tworzymy wspaniała Stalową Familię, na którą wszyscy mogą liczyć. Dzięki temu ruchowi będziemy mogli z jeszcze większym zaangażowaniem włączać się w różnego rodzaju akcje lub sami je inicjować i w ten sposób się wzajemnie się wspierać pokazując, że Stal znaczy więcej" - dodaje.14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023