Stal Rzeszów i Firma Koltex Recykling przedłużają umowę

Firma Koltex Recykling przedłużyła umowę sponsorską ze Stalą Rzeszów. Pomimo aktualnie trudnej dla wszystkich sytuacji, dotychczasowy sponsor nadal będzie wspierał biało-niebieskich.

Pomimo trudnych czasów, które dotykają dziś wszystkich, firma Koltex Recykling s.c. postanowiła przedłużyć umowę sponsorską ze Stalą Rzeszów. “Jestem szczęśliwy, że w obliczu pandemii z którą przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach, firma Koltex Recykling s.c ma nadal możliwość aktywnie wspierać oraz pozostać w gronie sponsorów Stali Rzeszów” – powiedział Marcin Mitura, prezes Koltex Recykling s.c. “To dla nas bardzo ważne, by być blisko oraz dbać o naszą regionalną “Perłę Sportu”. Dużo radości sprawiało Nam w poprzednim roku oglądanie tego jak Stal konsekwentnie realizuje wcześniej postawione sobie cele, dlatego też firma Koltex Recykling s.c pozostaje z Wami na kolejny rok wiedząc że wspólnymi siłami osiągniemy jeszcze więcej!” – zakończył.

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023