SportsMedic w teamie Gwardii Wrocław

Siatkarze Gwardii Wrocław od startu przygotowań do nowego sezonu mogą liczyć na wsparcie SportsMedic. Wyjątkowe zaplecze medyczne, w którym interdyscyplinarny zespół profesjonalistów, dba o zdrowie sportowców.Oficjalny partner Klubu to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie świadczeń medycznych z zakresu medycyny sportowej. Wśród szerokiej palety możliwości, znajdują się: opieka kardiologiczna; ortopedia sportowa; treningi: medyczne, personalne, funkcjonalne; przygotowanie motoryczne; dietetyka sportowa; wsparcie psychologa sportowego; rehabilitacja i fizjoterapia sportowa; terapia GameReady i Lymphastim; opieka lekarza medycyny sportowej; hydroterapia; testy motorycze; hiperbaryka.


Bogata oferta skierowana do sportowców, to istotny element funkcjonowania, zarówno w okresie przygotowań, jak i w sezonie ligowym. Szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej jest kluczowy. Dzięki współpracy ze SportsMedic Gwardziści mogą liczyć na najlepsze na czołowe zaplecze medycyny sportowej w ligowej siatkówce. Warto też dodać, że w SportsMedic obecny jest klubowy fizjoterapeuta Gwardii Wrocław, Filip Zając oraz pomagający drużynie, Michał Zwierko.


Źródło: Gwardia Wrocław

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023