Sponsorzy Stali Rzeszów wspierają walkę z koronawirusem

Aktualizacja: 10 kwi 2020

Klub piłkarski Stal Rzeszów ruszył z akcją Biało- niebieska, której celem jest pokazywanie jak walkę z pandemią koronawirusa wspierają jego sponsorzy.


Biuro Nieruchomości Dream House Brokers jest pierwszym ze sponsorów Stali Rzeszów, od którego Klub ruszył z nowym cyklem, mający na celu pokazać szerzej, jak firmy te oddziałują na lokalną społeczność, dbają o środowisko Podkarpacia i jakie z działań prospołecznych realizują, by nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także zadbać o swoje otoczenie.


„Zaangażowanie i poświęcenie naszych wspaniałych lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych jest godne docenienia i szacunku. Jako przedsiębiorcy bardzo dużo zawdzięczamy lokalnej społeczności i czujemy się zobowiązani do niesienia jej pomocy. W związku z tym również medykom, w miarę możliwości, chcieliśmy dać coś od siebie. Przez cały kwiecień wszystkie wykonywane przez nas usługi będą świadczone dla nich za symboliczną złotówkę. Ponadto, już od 12 marca, jako pierwsze biuro nieruchomości, informowaliśmy o zagrożeniu i przygotowaliśmy plakat jak temu zapobiegać. Na czas pandemii przygotowaliśmy specjalne stanowisko do obsługi klienta oraz wdrożyliśmy niezbędne procedury dla naszych brokerów, by maksymalnie zadbać o zdrowie naszych pracowników oraz Klientów.”– mówi Adrian Kuś, CEO Dream House Brokers."Projekt Biało-niebieska to inicjatywa skierowana zarówno do sponsorów Stali Rzeszów, jaki i całej biało-niebieskiej społeczności, którą oni też współtworzą. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, dzięki której poinformujemy naszych kibiców o tym, co poza finansowym wspieraniem ich klubu robią nasi sponsorzy w aspekcie prospołecznym. Wyjątkowość tej więzi, więzi podkarpackiej, południowej, jest tak ciekawa, że warta uwagi i lektury. Kibice również doceniają te gesty i aktywność sponsorów, co powoduje, że są bardziej świadomi całego ekosystemu w jakim funkcjonujemy, a i same firmy są dzięki temu jeszcze lepiej kojarzone". - mówi Tomasz Flakowski manager ds. rozwoju marki i komunikacji Stali Rzeszów.

25 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023