Southampton podpisuje pięcioletni kontrakt z firmą Hummel

Aktualizacja: sty 19

Southampton Football Club uzgodnił warunki pięcioletniej współpracy z marką odzieży sportowej Hummel. Kontrakt obowiązywać będzie od 1 lipca 2021 roku. Klub tym samym zrezygnuje z usług firmy Under Armour.Marka Hummel dostarczała już sprzęt dla Kluby Southampton w latach 1987-1991. W ramach nowej umowy firma będzie projektować i dostarczać zarówno sprzęt meczowy jak i treningowy dla pierwszego zespołu mężczyzn i kobiet oraz dla piłkarzy akademii.


Koszulki Klubu Southampton z sezonów 1987-1989 i 1989 (wrzesień) -1991

- Po trzydziestu latach przerwy nasza firma ponownie będzie dostarczać sprzęt dla Klubu Southampton. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy wrócić do tego Klubu jako oficjalny partner techniczny. Piłka nożna jest zakorzeniona w DNA naszej firmy a nowa umowa stanowi ogromny krok w realizacji naszych ambitnych planach wzrostu i ekspansji na arenie międzynarodowej. - powiedział Allan Vad Nielsen, dyrektor generalny Hummel.


David Thomas, dyrektor handlowy Southampton Football Club, dodaje

- Od momentu kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z zespołem firmy Hummel podczas negocjacji było oczywiste, że istnieje między nami szczególna nić porozumienia. Stanowi to nie tylko nasza współpraca w przeszłości, ale także ogromny potencjał tego co możemy wspólnie osiągnąć.


7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023