Ruch Chorzów stawia na biznes

Ruch Chorzów od dłuższego czasu prowadzi gruntowną reformę na wielu płaszczyznach swojej działalności. Jednym z głównych obszarów, na który mocno będzie stawiał Ruch jest biznes.

Klaudia Wolny- Ruch Chorzów

W tym celu w klubowej strukturze wydzielona została osobna komórka, której zadaniem będzie m.in. nawiązywanie kontaktów biznesowych, poszerzanie grona partnerów i sponsorów Ruchu oraz tworzenie nowych możliwości reklamowych. Na czele nowego działu ds. kontaktów biznesowych stanęła Klaudia Wolny, która w poprzednich latach wykazywała się swoim zaangażowaniem, sumiennością i profesjonalizmem na polu klubowego marketingu.


– Powierzenie mi odpowiedzialności za kontakty biznesowe Klubu traktuję jako duże wyróżnienie i docenienie mojej dotychczasowej pracy przy Cichej. Jednocześnie jest to dla mnie ciekawe i ambitne wyzwanie zawodowe, które może dostarczać wiele satysfakcji. Ruch to świetne miejsce do promowania swojej marki, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym działem. Mogę zapewnić, że nikt nie poczuje się zawiedziony stawiając na współpracę z Ruchem – mówi Klaudia Wolny.


Źródło: Ruch Chorzów

30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023