Robert Lewandowski promuje nowy smartfon Huawei

W mediach i w sieci pojawiła się seria krótkich filmów promujących wejście na rynek nowego modelu smartfona Huawei P40 Pro. Bohaterem klipów jest ambasador marki piłkarz Robert Lewandowski. Materiał w całości został zrealizowany zdalnie.

Nad realizacją produkcji czuwała agencja Stor9_

Przy produkcji serii krótkich filmów o Huawei P40 Pro wdrożono niestandardową formę działania na planie zdjęciowym. Piłkarz otrzymał paczkę z elementami scenograficznymi oraz szczegółowym opisem ujęć i instrukcją ustawienia sprzętu, którym mają być realizowane. Sportowiec stał się więc nie tylko aktorem, ale też operatorem.


Seria materiałów wideo została zrealizowana przez Roberta Lewandowskiego w jego domu w Monachium bez udziału profesjonalnej ekipy filmowej, a konsultacje techniczne oraz merytoryczne z zespołem Huawei oraz z zespołem producenckim w Warszawie odbywały się online. Nad realizacją produkcji czuwała agencja Stor9_.


To moja pierwsza samodzielna produkcja reklamowa, w której pokazałem innowacyjne możliwości aparatu fotograficznego smartfona Huawei P40 Pro. Okoliczności są absolutnie niecodzienne, a konieczność pozostania w domach inspiruje nas do kreatywności. Bez wsparcia ekipy, nie w studio, a w domu, ze smartfonem i scenariuszem w ręku, starałem się sprostać nowemu zadaniu. Zapraszam Was do obejrzenia efektów – mówi Robert Lewandowski, ambasador Huawei.Źródło: Marketing przy Kawie

10 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023