RLWC2021 ogłosił markę Kappa oficjalnym sponsorem

Organizatorzy Rugby League World Cup 2021, które odbędzie się w Anglii ogłosili, że oficjalnym sponsorem technicznym tego wydarzenia została marka Kappa. W ramach umowy włoski producent odzieży sportowej dostarczy zestawy strojów dla wszystkich zawodników, wolontariuszy i personalu RLWC2021.Kappa przygotuje także specjalne produkty, które będzie można zakupić online oraz podczas meczów.


„Kappa podziela naszą wizję jaką jest organizacja najlepszego w historii turnieju Rugby League World Cup. Wierzymy, że marka ta odegra w tym niezwykle ważną rolę. Uważamy, że Kappa, która posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie odzieży sportowej i związanej z nią modą pozwoli zwiększyć zaangażowanie fanów". - powiedział Jonathan Neill, dyrektor handlowy RLWC2021.


„Cieszymy się, że możemy być częścią RLWC2021 i poszerzać rozpoznawalność naszej marki w świecie rugby. Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka gama produktów spodoba się tej społeczności". - powiedział Dave Bandell, menedżer w firmie Kappa.

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023