• Sport Creative

RLWC2021 ogłosił markę Kappa oficjalnym sponsorem

Organizatorzy Rugby League World Cup 2021, które odbędzie się w Anglii ogłosili, że oficjalnym sponsorem technicznym tego wydarzenia została marka Kappa. W ramach umowy włoski producent odzieży sportowej dostarczy zestawy strojów dla wszystkich zawodników, wolontariuszy i personalu RLWC2021.Kappa przygotuje także specjalne produkty, które będzie można zakupić online oraz podczas meczów.


„Kappa podziela naszą wizję jaką jest organizacja najlepszego w historii turnieju Rugby League World Cup. Wierzymy, że marka ta odegra w tym niezwykle ważną rolę. Uważamy, że Kappa, która posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie odzieży sportowej i związanej z nią modą pozwoli zwiększyć zaangażowanie fanów". - powiedział Jonathan Neill, dyrektor handlowy RLWC2021.


„Cieszymy się, że możemy być częścią RLWC2021 i poszerzać rozpoznawalność naszej marki w świecie rugby. Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka gama produktów spodoba się tej społeczności". - powiedział Dave Bandell, menedżer w firmie Kappa.

0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023