Real Madryt rozpoczyna współpracę z Play Station

Hiszpański Klub Real Madryt podpisuje nową strategiczną umową z marką Sony PlayStation. Współpraca pomiędzy podmiotami skupić ma się głównie na rynku hiszpańskim.Głównym założeniem porozumienia pomiędzy Realem Madryt a Sony PlayStation jest dążenie do przeniesienia świata rozrywki i sportu na jeszcze wyższy poziom. Umowa obejmuje pierwsze drużyny piłkarskie Realu Madryt, zarówno mężczyzn jak i kobiet oraz drużynę koszykówki,. Na mocy umowy konsole produkowane przez firmę Sony stają się jednocześnie oficjalnymi konsolami drużyny "Królewskich".


- Witamy PlayStation jako oficjalną konsolę Realu Madryt . Partnerstwo między tymi dwoma wiodącymi markami ma na celu zaoferowanie naszym fanom nowych spektakularnych emocji związanych z Klubem- powiedział Emilio Butragueño, Director of institutional relations w Realu Madryt.18 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023