Real Madryt podpisał nową umowę sponsorską

Klub Real Madryt występujący na co dzień w hiszpańskiej La Liga podpisał nową umowę sponsorską z firmą piwowarską Mahou Cinco Estrellas. Wysokość kontaktu nie została ujawniona.

Logo firmy, która od lat związana jest z Klubem będzie dalej obecne na stadionie Santiago Bernabéu i pojawiać będzie się na bandach LED oraz w restauracjach i lożach VIP. Firma jest także sponsorem tytularny nagrody Mahou Five Star Player, która wręczana jest najlepszemu zawodnikami miesiąca. Wyboru każdorazowo dokonują kibice. Marka, której właścicielem jest grupa Mahou San Miguel oficjalnym partnerem Klubu jest już od 2001 roku. Szacuje się jednak, że jej powiązania z Los Blancos sięgają lat 40 XX. wieku.

"Nasza obecność tutaj w dniu podpisania umowy jest wynikiem wieloletniej przyjaźni, która niezmiennie pozostaje solidna. To zaszczyt dla Klubu kiedy może dzielić się sukcesami z firmą, której historia sięga ponad 100 lat i jej siedziba mieści się w Hiszpanii". - powiedział Prezydent Realu Madryt Florentino Pérez.


"Nasze zaangażowanie związane z Realem Madryt zawsze było dla nas priorytetem. Podzielamy te same wartości i nasze połączenie jest bardzo naturalne. Ta współpraca w pełni oddaje związek naszej marki ze sportem i samym miastem Madryt". - powiedział Dyrektor Generalny Mahou San Miguel Eduardo Petrossi.

28 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023