Rangers FC pozyskali nowego partnera

Szkocki Klub Rangers FC pozyskał nowego partnera globalnego, którym została marka słodyczy Cadbury. Umowa została podpisana na sezon 2020/2021. Współpraca ma być mocno skoncentrowana na działalności charytatywnej w lokalnej społeczności i Rangers Charity Foundation. Firma otrzymała też tytuł "Oficjalnego partnera Klubu w zakresie przekąsek".

źródło: Rangers FC

Ogromne wsparcie jakie otrzyma fundacja prowadzona przez Rangers FC będzie szczególnie ważna w dobie panującej pandemii koronawirusa. Pierwszym z działań jakie zaplanowano w ramach współpracy z firmą będzie organizacja corocznego balu charytatywnego, który w wyniku wspominaj pandemii w tym roku odbędzie się w formie online.


„Rangers kontynuuje swoją strategię, którą jest współpraca z najlepszymi światowymi markami. Tym kierowaliśmy się rozpoczynając rozmowy i finalizując umowę z Cadbury". powiedział - Dyrektor ds. Handlowych i marketingowych Rangers, James Bisgrove


Colin O'Toole, zastępca dyrektora ds. Marketingu w Cadbury Equity dodał- „Rangers FC to klub piłkarski o bogatej historii i jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać fantastyczną pracę, którą wykonują także w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu".


Źródło: Rangers FC

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023