Raków Częstochowa wprowadza nową tradycję

Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. Nowa umowa szkoleniowca Czerwono-Niebieskich będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/2022. Klub przy tej okazji przygotował bardzo ciekawą i kreatywną akcje, która będzie kontynuowana w przyszłości. Każdy z piłkarzy lub trenerów, który zapracuje na nowy kontrakt zasiedzi w Częstochowie drzewo.


- Rzeczywiście, czuję się, jakbym zapuszczał tu korzenie. Jestem w Częstochowie już dość długo, więc trochę wrastam w to miasto. Los piłkarza czy trenera jest bardzo zmienny, ale jeśli kiedyś stąd odejdę, to przynajmniej zostanie po mnie to drzewo, które nadal będzie służyć ludziom - powiedzial trener Marek Papszun.


- Jestem bardzo szczęśliwy, że Marek Papszun zostaje w Rakowie na niezwykle ważny dla nas sezon 2021/2022 - dodał Michał Świerczewski.


Źródło: Raków Częstochowa

11 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023