Qatar Airways partnerem Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain FC występujące w Ligue 1 Conforama poinformowało, że Qatar Airways będą partnerem premium klubu.Umowa będzie obowiązywać przez kolejne trzy sezony. Według informacji „L’Equipe” przewoźnik zapłaci od do 10 mln euro za sezon, by dołączyć do tej kategorii sponsoringu. Porozumienie określa też firmę jako oficjalne linie lotnicze francuskiego klubu. Co więcej, Qatar Airways będzie też partnerem zespołów kobiecych, jak i piłki ręcznej do 2022 roku.

Umowa ta dodatkowo wzmacnia powiązania PSG z Katarem, którego Qatar Sports Investments (QSI) stał się większościowymi akcjonariuszami klubu w 2011 roku. PSG dołącza też do wybranych klubów piłkarskich na całym świecie, które wspiera Qatar Airways, w tym do włoskiej AS Romy, argentyńskiego Boca Juniors i niemieckiego Bayernu Monachium. 8 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023