PZPN Oficjalnym Agentem Sprzedaży pakietów hospitality na turniej UEFA EURO 2020

Polski Związek Piłki Nożnej został Autoryzowanym Oficjalnym Agentem Sprzedaży w Polsce Programu Hospitality UEFA EURO 2020. Turniej finałowy mistrzostw Europy rozgrywany będzie w dniach 12 czerwca – 12 lipca 2020 roku w 12 miastach na terenie Europy.Turniej finałowy UEFA EURO po raz pierwszy w swojej 60-letniej historii zostanie rozegrany w 12 miastach na terenie Europy: w Rzymie, Baku, Saint Petersburgu, Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Londynie, Glasgow, Bilbao, Dublinie, Monachium i Budapeszcie. Losowanie grup mistrzostw Europy odbędzie się 30 listopada 2019 roku w Bukareszcie, który jest jednym z miast gospodarzy.


Oficjalne ceny Pakietów Hospitality na Turniej są dostępne TUTAJ


Harmonogram meczów UEFA EURO 2020 jest dostępny TUTAJ


W przypadku zainteresowania ofertą lub pytań prosimy o kontakt pod adresem: hospitality@pzpn.pl .


UWAGA! PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na UEFA EURO 2020. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/, gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.


Źródło: PZPN

12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023