PUMA nawiązuje współpracę z mistrzem świata i rekordzistą Ligi Mistrzów Raphaëlem Varanem

PUMA podpisała długoterminowy kontrakt z zawodnikiem Realu Madryt i reprezentacji Francji Raphaëlem Varanem. Jako jeden z najszybszych obrońców na świecie, Varane będzie występował w super lekkich korkach PUMA ULTRA.W seniorskiej reprezentacji Francji Varane zadebiutował w wieku zaledwie 19 lat, do tej pory występując w ponad 70 meczach dla swojego kraju. Reprezentował Francję zarówno na Mistrzostwach Świata w 2014 roku, gdzie został nominowany do nagrody dla najlepszego młodego piłkarza, jak i na Mistrzostwach Świata w 2018 roku.


"Raphaël Varane będzie fantastycznym ambasadorem marki PUMA" - powiedział Johan Adamsson, Global Director of Sports Marketing and Sports Licensing w PUMA. "Jest uzdolniony technicznie, a w połączeniu z ponadprzeciętną szybkością i siłą jest uważany za jednego z najlepszych obrońców na świecie."


"Jestem zachwycony, że mogę dołączyć do rodziny PUMA na tym etapie mojej kariery i w bardzo ekscytującym okresie dla marki" - powiedział Raphaël Varane. "PUMA była dla mnie naturalnym wyborem i jestem zachwycony, że mogę dołączyć do grona jednych z najlepszych graczy w historii piłki nożnej. Czuję, że dzielimy wiele wspólnych wartości, w szczególności spojrzenie PUMA na zrównoważony rozwój, co otwiera możliwości współpracy w obszarach wykraczających poza piłkę nożną."


Varane zadebiutował w barwach Lens w wieku 17 lat, a następnie wystąpił w ponad 300 meczach w Realu Madryt. Zdobył 18 najważniejszych trofeów na poziomie klubowym, w tym trzy tytuły mistrza LaLiga, jedno Copa Del Rey, cztery razy sięgał po puchar Ligi Mistrzów i puchar Klubowych Mistrzostw Świata. W wieku zaledwie 24 lat Varane po raz trzeci w swojej karierze wygrał Ligę Mistrzów, stając się najmłodszym piłkarzem, który dokonał takiego wyczynu.

127 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023