Premiera aplikacji klubowej #RazemUrsus

Klub Ursus Warszawa razem z firmą Sportbonus stworzyli dedykowaną aplikację, dzięki której każdy z kibiców będzie mógł wesprzeć działalność zespołu. Aplikację można pobierać od 7 listopada zarówno z Google Play jak i App Store. Podobne rozwiązania zostały już zastopowane przez Ruch Chorzów i Fortuna 1 ligę.

Część pieniędzy z zakupów kibiców u naszych partnerów programu SportBonus będzie wracała do klubu. Dotyczy to sklepów stacjonarnych i internetowych. W programie są już m.in. Aliexpress, Booking, New Balance, Castorama, Tesco, Leroy Merlin. a to grono wciąż rośnie. Trzeba tylko zainstalować aplikację i zarejestrować w niej swoją kartę płatniczą. Resztą zajmie się nasz partner, a cały system obsługują Polskie ePłatności.


"Edukacja sportowa wymaga cierpliwości i czasu, ale także nakładów finansowych. Wierzymy, że wspólnie zrealizujemy postawione cele powidział". - Ariel Jakubowski, dyrektor ds. szkolenia.


Źródło: Ursus Warszawa

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023