Premier League wchodzi w Hall of Fame

Angielska liga piłkarska zaprezentowała swoje plany uruchomienia oficjalnej edycji Hall of Fame, która zostanie wdrożona we współpracy z marką Budweisera.

Idea tego projektu polega na honorowaniu umiejętności i talentu piłkarzy, którzy występowali i występują w Premier League od czasu jej powstania w 1992 roku, będzie to najwyższe odznaczenie w tych rozgrywkach. Dwie pierwsze postacie, które znajdą się w Galerii Sław zostaną przedstawione 19 czerwca 2020 roku.


"Od 1992 roku w Premier League pojawiają się zawodnicy, którzy zdefiniowali tę ligę, porywali pokolenia i zapewniali nam niesamowite piłkarskie emocje sezon po sezonie. Miejsce w Galerii Sław zarezerwowane jest dla najlepszych. Dla kibiców naszej ligi będzie to także okazja aby spojrzeć wstecz i wspomnieć wyjątkowych graczy"- powiedział Richard Masters, dyrektor generalny Premier League


"Jesteśmy pasjonatami footballu tak jak nasi konsumenci i dlatego jesteśmy dumni, że razem z nimi i najlepszą ligą na świecie będziemy uczestniczyć w takim projekcie jak Premier League Hall of fame"- powiedział wiceprezes ds. marketingu Budweiser - Steve Arkley.

24 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023