Premier League odwołało mecz City vs. Arsenal

Angielska Premier League potwierdziła, że ​​nie planuje odwoływać kolejnych meczów po tym, jak spotkanie Manchesteru City przeciwko Arsenalowi Londyn stało się pierwszym meczem w lidze odwołanym z powodu wybuchu epidemii koronawirusa.

Powodem ogłoszenia tej decyzji jest informacja, że u greckiego biznesmena, właściciela piłkarskich klubów Olympiakosu Pireus i Nottingham Forest, Evangelos Marinakis stwierdzono obecność wirusa COVID- 19. Grecka drużyna w ostatnim czasie spotkała się w rozgrywkach Ligi Europy UEFA właśnie z drużyną Arsenalu Londyn a właściciel klubu miał kontakt z kilkoma piłkarzami "The Gunners". Po zaciągnięciu opinii lekarzy zarówno Arsenal jak i Manchester City uznały za konieczne jest odroczenie meczu aby w pełni ocenić ryzyko.


  • Marinakis był obecny także na meczu Championship pomiędzy Nottingham Forest a Millwallem. Gospodarz tego spotkania zwrócił się już do odpowiednich służb o pomoc i poradę w celu podjęcia odpowiednich czynności.

  • Olympiakosu Pireus będzie gospodarzem czwartkowego meczu Ligi Europy z Wolverhampton Wanderers. Mecz odbędzie się zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności. Angielski klub wnioskował do UEFA o przełożenie togo spotkania jednak ta odrzuciła prośbę.

22 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023