Port Lotniczy Gdańsk dalej z „gdańskimi lwami”

Aktualizacja: 10 mar 2020

Port Lotniczy Gdańsk kolejny rok będziemy wspierać drużynę siatkarzy Trefla Gdańsk. Gdańskie lotnisko jest Złotym Sponsorem klubu.

W przerwie meczu Trefla Gdańsk z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa, na środku parkietu, została zawarta nowa umowa sponsorska pomiędzy Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy a klubem Trefl Gdańsk. Podpisali ją prezesi: Tomasz Kloskowski oraz Dariusz Gadomski. Współpraca Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z klubem Trefl Gdańsk rozpoczęła się prawie na początku istnienia klubu, a nieprzerwanie od 2007 roku Port Lotniczy tytułowany jest mianem Sponsora Złotego „gdańskich lwów”. Logo Portu jest widoczne w trakcie meczów gdańskich siatkarzy m.in. na parkiecie i strojach zawodników, a od 2011 roku publiczność w hali zabawia Mewa, maskotka lotniska.


„Jestem zadowolony, że nasza owocna współpraca z Treflem Gdańsk, która zaczęła się jeszcze przed awansem zespołu do PlusLigi, będzie kontynuowana. Razem sięgaliśmy po sukcesy i trofea, ale byliśmy także z klubem i drużyną w trudniejszych chwilach. Teraz u progu fazy play-off jestem przekonany, że przed nami jeszcze wiele emocjonujących momentów i pięknych triumfów” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


Efektami współpracy Trefla Gdańsk z Portem Lotniczym jest nie tylko reklama w hali, ale też wiele wspólnych inicjatyw. Rokrocznie „gdańskie lwy” uczestniczą w Skywayrun Gdańsk Airport. W sezonie 2018/2019, w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań, dwaj libero gdańszczan w Ergo Arenie i w Rosji grali w unikatowych strojach, promujących latanie z Gdańska.  „Bardzo się cieszę, że Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy dalej będzie aktywnie wspomagać drużynę „gdańskich lwów”. To już czternasty rok naszej współpracy, a podczas tych wszystkich lat zarówno klub, jak i nasz Sponsor Złoty rozwijały się niezwykle dynamicznie. Jestem przekonany, że przed nami miesiące obfitujące nie tylko w sukcesy sportowe, ale też wiele wspólnych korzyści. Cieszę się, że w gronie firm wspierających nasz zespół mamy tak zaufanego Sponsora Złotego, jak Port Lotniczy Gdańsk” – powiedział Dariusz Gadomski prezes Trefla Gdańsk.


Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

91 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023