Porozumienie na szczeblu regionalnym

Dwa Kluby z Podkarpacia Stal Rzeszów (II Liga) i Izolotar Boguchwała (IV Liga) rozpoczynają współpracę. Podczas dzisiejszej wideokonferencji oficjalną informację o porozumieniu podali Dyrektor Sportowy Stali Michał Wlazik i Dyrektor Sportowy Izolatora Kamil Gołąbek.Podstawą porozumienia jest wzajemna współpraca na płaszczyźnie szkolenia.

"Wymiana myśli szkoleniowej i danie szansy młodym zawodnikom w ogrywaniu się w piłce seniorskiej jest dla nas ważnym elementem naszego szkolenia"- podkreśla Michał Wlazik Dyrektor Stali Rzeszów


"Współpraca ze Stalą Rzeszów to nie tylko wymiana zawodników. Dzięki niej mamy dostęp do zaplecza szkoleniowego naszego nowego partnera. W szczególności do trenerów przygotowania mentalnego, oraz fizjoterapeutów których w naszym Klubie brakuje. Wierzymy, że ta współpraca w przyszłości zaowocuje sukcesami obu drużyn". - powiedział Kamil Gołącek Dyrektor Izolatora Boguchwała31 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023