Polski Związek Bobslei i Skeletonu z Logami dyscyplin

Aktualizacja: 19 sie 2019Polski Związek Bobslei i Skeletonu postanowił wzmocnić swoją identyfikację graficzną i stworzył Logotypy swoich dyscyplin. Projekty nawiązują do głównego Logo związku. Front znaku - złożenie charakterystycznych linii dla bobslei i skeletonu: dziób- sań bobsleju i linia szyi sportowca. Cały znak zbudowany jest większości z linii, co daje uczucie lekkości, ruchu i dynamiki. Kolorystyka znaku oparta jest na monochromatycznej barwach. Przez co znak będzie tak samo wyglądał w przypadku druków jednobarwnych jak i wielobarwnych. Występowanie znaku: jako pozytyw- czerwony znak na białym tle Lub jako negatw: biały znak na czerwonym tle.


To kolejny bardzo dobry krok Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu pokazujący, że nawet tak niszowa dyscyplina w Polsce może z powiedzeniem kreować swój wizerunek i działania marketingowe.
16 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023